ZAPLO - opis pożyczkki ratalnej, opinie i informacje o firmie

Firma pożyczkowa ZAPLO jest niezwykle popularną firmą oferującą pozabankowe pożyczki ratalne online. Firma udziela pożyczki na raty dostępne całkowicie przez internet, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 10.000 złotych, przy czym firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach.Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Zaplo:

Wiek klienta musi mieścić sie w przedziale 21 - 75 lat
Pierwsza pożyczka dostępna w kwocie od 1.000 do 10.000 złotych
Okres spłaty dla pierwszej pożyczki wynosi od 3 do 36 miesięcy
RRSO reprezentatywnej pożyczki wynosi 78,60%

Przelew weryfikacyjny podczas rejestracji wynosi 1 grosz, dostępna jest także bezpłatna rejestracja bez przelewu weryfikacyjnego za pomocą aplikacji INSTANTOR, która po jednorazowym zalogowaniu się klienta do systemu bankowości internetowej weryfikuje dane osobowe (aplikacja nie ma dostępu do danych logowania)
Firma sprawdza historię kredytową w BIK
FIrma sprawdza, czy klient widnieje w bazach dłużników (KRD, BIG, ERIF itp.)

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota - niedziela: 8:00 - 20:00

Konta bankowe
Firma posiada konta w bankach: Alior Bank, Bank Millennium, Getin Bank, mBank, Pekao SA, PKO BP. Jeśli posiadasz konto w jednym z tych banków, możesz otrzymać pożyczkę od razu bez czekania na międzybankowe sesje przelewów. Posiadając konto w innym banku przelew pożyczki otrzymasz w terminie zależnym od harmonogramu sesji międzybankowych Elixir.

Opinie o firmie
Zaplo to popularny serwis pożyczek ratalnych. Klienci chwalą przede wszystkim wysoką kwotę i długi okres dostępnych pożyczek ratalnych, dogodny proces weryfikacji zdolności kredytowej bez zaświadczeń o dochodach oraz dostęność pożyczek nie tylko w dni powszednie, ale także w sobotę i niedzielę.


Pożyczki ratalne online do 10.000 złotych


Podane informacje opracowano na podstawie danych przedstawionych przez firmę pożyczkową. Mimo dołożenia starań nie możemy gwarantować ich pełnej aktualności. W celu ustalenia aktualnych informacji należy potwierdzić je na stronie internetowej pożyczkodawcy.


==> przejdź do porównywarki pożyczek Loan4u
==> sprawdź aktualności, nowości i promocje


(C) 2018 - Loan4u.pl - ranking chwilówek, porówywarka pożyczek, serwis o kredytach i firmach pożyczkowych.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności przedstawionych ofert. Każdy użytkownik powinien sprawdzić warunki kredytu lub pożyczki w serwisie internetowym pożyczkodawcy.
Ta witryna stosuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.