Super Grosz - opis pożyczkki ratalnej, opinie i informacje o firmie

Firma pożyczkowa Supergrosz jest bardzo popularną i na polskim rynku firmą oferującą pozabankowe pożyczki ratalne przez internet. Firma udziela pożyczki na raty online dostępne bez wychodzenia z domu, przelewane na konto bankowe klienta przez internet lub - dla osób nie posiadających konta bankowego - pożyczki ratalne z odbiorem pożyczonej kwoty na poczcie. supergrosz oferuje wysokie kwoty pożyczek aż do 10.000 zł, które można rozłożyć na raty spłacane przez okres nawet do 4 lat .Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Supergrosz:

Wiek klienta musi mieścić sie w przedziale 21 - 80 lat
Pierwsza pożyczka dostępna w kwocie od 1.000 do 10.000 złotych
Okres spłaty dla pierwszej pożyczki wynosi od 2 do 48 miesięcy
RRSO reprezentatywnej pożyczki wynosi 57,80%

Rejestracja odbywa się bezpłatnie bez przelewu weryfikacyjnego za pomocą aplikacji KontoX, która po jednorazowym zalogowaniu się klienta do systemu bankowości internetowej weryfikuje dane osobowe (aplikacja nie ma dostępu do danych logowania)
Firma sprawdza historię kredytową w BIK
FIrma sprawdza, czy klient widnieje w bazach dłużników (KRD, BIG, ERIF itp.)

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 17:00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe
Firma współpracuje z systemem szybkich przelewów Blue Cash, który obsługuje konta bankowe w większości banków w Polsce, m.in.: Alior Bank (w tym T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium, Bank Pocztowy, Bank Zachodni WBK, Bank BGŻ, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, Eurobank, ING Bank Śląski, PKO BP (w tym Inteligo), mBank, Raiffeisen, Pekao SA, VW Bank. Jeśli posiadasz konto w jednym z tych banków, możesz otrzymać pożyczkę od razu bez czekania na międzybankowe sesje przelewów Elixir.

W przypadku braku konta bankowego możesz także wnioskować o pożyczkę z odbiorem na poczcie.

Opinie o firmie
Supergrosz to popularny serwis pożyczek ratalnych, który z reguły jest pozytywnie oceniany przez klientów. Atuty firmy to m.in. wysoka kwota i długi okres dostępnych pożyczek ratalnych, sprawna obsługa online, dostęność pożyczek nie tylko w dni powszednie, ale także w sobotę oraz unikalna na rynku opcja odbioru pożyczki na poczcie.


Pożyczki ratalne online do 10.000 złotych


Podane informacje opracowano na podstawie danych przedstawionych przez firmę pożyczkową. Mimo dołożenia starań nie możemy gwarantować ich pełnej aktualności. W celu ustalenia aktualnych informacji należy potwierdzić je na stronie internetowej pożyczkodawcy.


==> przejdź do porównywarki pożyczek Loan4u
==> sprawdź aktualności, nowości i promocje


(C) 2018 - Loan4u.pl - ranking chwilówek, porówywarka pożyczek, serwis o kredytach i firmach pożyczkowych.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności przedstawionych ofert. Każdy użytkownik powinien sprawdzić warunki kredytu lub pożyczki w serwisie internetowym pożyczkodawcy.
Ta witryna stosuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.