Provident - opis pożyczkki ratalnej, opinie i informacje o firmie

Firma pożyczkowa Provident jest jedną z najdłużej funkcjonujących firm na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Provident oferuje pożyczki ratalne, zapewniając klientom szeroki wachlarz możliwości dotyczących rodzaju pożyczki, w tym sposobu jej uzyskania i spłaty. W firmie dostępna jest zarówno pożyczka w gotówce oferowana z obsługą w domu klienta (przedstawiciel firmy podpisuje umowę i przekazuje gotówkę w domu pożyczkobiorcy), jak równieć pożyczka na konto bankowe oferowana przez internet pod marką "Pożyczka samoobsługowa" (klient może załatwić wszystkie formalności online). Provident pracuje przez 7 dni w tygodniu (dni powszednie, sobota, niedziela) i oferuje jedne z najwyższych kwot pożyczek na rynku.Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Provident:

Wiek klienta - wymagana pełnoletniość (od 18 lat)
Pierwsza pożyczka dostępna w kwocie od 300 do 15.000 złotych
Okres spłaty dla pierwszej pożyczki wynosi od 3 do 36 miesięcy
RRSO reprezentatywnej pożyczki wynosi 152,93%

Firma sprawdza historię kredytową w BIK, zastrzegając jednak, że negatywna historia kredytowa nie musi wykluczać możliwości uzyskania pożyczki, gdyż wnioski są oceniane indywidualnie
FIrma sprawdza, czy klient widnieje w bazach dłużników (KRD, BIG, ERIF itp.)

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00
Sobota - niedziela: 7:00 - 21:00

Opinie o firmie
Provident to jedna z najpopularniejszych firm na polskim rynku, z reguły pozytywnie oceniana przez klientów, którzy doceniają przede wszystkim szeroki wybór wariantów uzyskania pożyczki, elastyczność w kształtowaniu okresu spłaty, wysoką kwotę i długi okres dostępnych pożyczek ratalnych oraz dostęność pożyczek nie tylko w dni powszednie, ale także w sobotę i niedzielę.


Pożyczki ratalne online do 15.000 złotych


Podane informacje opracowano na podstawie danych przedstawionych przez firmę pożyczkową. Mimo dołożenia starań nie możemy gwarantować ich pełnej aktualności. W celu ustalenia aktualnych informacji należy potwierdzić je na stronie internetowej pożyczkodawcy.


==> przejdź do porównywarki pożyczek Loan4u
==> sprawdź aktualności, nowości i promocje


(C) 2018 - Loan4u.pl - ranking chwilówek, porówywarka pożyczek, serwis o kredytach i firmach pożyczkowych.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności przedstawionych ofert. Każdy użytkownik powinien sprawdzić warunki kredytu lub pożyczki w serwisie internetowym pożyczkodawcy.
Ta witryna stosuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.