Monedo Now - opis pożyczkki ratalnej, opinie i informacje o pożyczkodawcy

Firma pożyczkowa MONEDO NOW jest to jedna z najdłużej działających firm na polskim rynku (przez początkowe lata działała pod marką ZAIMO, która potem została zmieniona na MONEDO). Firma oferuje pożyczki na raty dostępne całkowicie online, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 10.000 złotych.Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Monedo Now:

Wiek klienta musi wynosić od 18 lat
Pierwsza pożyczka dostępna w kwocie od 1.500 do 10.000 złotych
Okres spłaty dla pierwszej pożyczki wynosi od 3 do 36 miesięcy
RRSO reprezentatywnej pożyczki wynosi 108,00%

Bezpłatna rejestracja odbywa się bez przelewu weryfikacyjnego za pomocą aplikacji KontoConnect, która po jednorazowym zalogowaniu się klienta do systemu bankowości internetowej weryfikuje dane osobowe (aplikacja nie ma dostępu do danych logowania)
Firma sprawdza historię kredytową w BIK
FIrma sprawdza, czy klient widnieje w bazach dłużników (KRD, BIG, ERIF itp.)

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 0:00 - 24:00 (24 godziny na dobę)
Sobota - niedziela: 0:00 - 24:00 (24 godziny na dobę)

Konta bankowe
Firma obsługuje szybkie przelewy w ramach następujących banków: Alior Bank, Bank BGŻ BNP Paribas, BOŚ, BZ WBK, ING Bank Śląski, PKO BP (w tym Inteligo), mBank, Bank Pocztowy. Jeśli posiadasz konto w jednym z tych banków, możesz otrzymać pożyczkę od razu bez czekania na międzybankowe sesje przelewów. Posiadając konto w innym banku przelew pożyczki otrzymasz w terminie zależnym od harmonogramu sesji międzybankowych Elixir.

Opinie o firmie
MONEDO NOW to bardzo popularny serwis oferujący pożyczki ratalne online. Klientom podoba się przede wszystkim wysoką kwotę i długi okres dostępnych pożyczek, błyskawiczna decyzja (w ciągu kilku minut) oraz dostęność pożyczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Pożyczki ratalne online do 10.000 złotych


Podane informacje opracowano na podstawie danych przedstawionych przez firmę pożyczkową. Mimo dołożenia starań nie możemy gwarantować ich pełnej aktualności. W celu ustalenia aktualnych informacji należy potwierdzić je na stronie internetowej pożyczkodawcy.


==> przejdź do porównywarki pożyczek Loan4u
==> sprawdź aktualności, nowości i promocje


(C) 2018 - Loan4u.pl - ranking chwilówek, porówywarka pożyczek, serwis o kredytach i firmach pożyczkowych.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności przedstawionych ofert. Każdy użytkownik powinien sprawdzić warunki kredytu lub pożyczki w serwisie internetowym pożyczkodawcy.
Ta witryna stosuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.